Balıkesir'de U11 Körfez A Grubu maçları devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan maçta, Edremit Kıvançdağ ile 1966 Edremitspor karşı karşıya geldi. Maç, 1966 Edremitspor'un 4-1 galibiyetiyle sona erdi.
1966 Edremitspor, maç boyunca üstün bir oyun sergiledi. İlk yarıda attıkları gollerle öne geçen takım, ikinci yarıda da üstünlüğünü koruyarak maçı kazandı.
Ev sahibi Edremit Kıvançdağ ise gol fırsatlarını bulsa da, bunları değerlendiremedi ve maçı 4-1 kaybetti.
Bu galibiyetle 1966 Edremitspor, grupta önemli bir başarı elde etti ve puanını artırdı. Maçın ardından takımlar, oyuncuların performansından memnun olduklarını ve sonraki maçlarda da bu başarıyı sürdürmeyi hedeflediklerini söyledi.
U11 Körfez A Grubu maçları, genç futbolcuların sergilediği heyecan dolu karşılaşmalarla devam ediyor.
KARTAL OĞUZ UYGUR
KARTAL OĞUZ UYGUR