AK Parti Teşkilatı, Bigadiç'te Hayır Etkinliğinde Buluştu
AK Parti
Bigadiç Belediye Başkanı
Mustafa Göksel, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı
Belgin Uygur ve AK Parti
Balıkesir İl Başkanı
Mehmet Aydemir, Esenli Mahallesi'nde düzenlenen etkinlik etkinliğinde bir araya geldi.
Esenli Mahallesi'nde para biriktirme etkinliği, AK Parti teşkilatı, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek birlikte vakit geçirdi. Etkinlik kapsamında yapılan anlamın önemini vurgulayan Başkan Mustafa Göksel,
“Yapılan bu hayrı ve alınan tüm duaları Rabbim kabul eylesin” dedi.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/05/6641d9a959f64.jpg)
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur ise, Bigadiç'in bir araya getirilmesiyle dayanışmanın içinde değişmesinin önemine değindi. Uygur,
“Toplumuzun birlik ve beraberliği, çocuklarımız için son derece değerlidir. Bu tür etkinliklerde bir araya gelerek hemşehrilerimizle birlikte olmak, bizde ayrı bir mutluluk veriyor” şeklinde konuştu.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/05/6641d9bde5810.jpg)
AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mehmet Aydemir ise, Bigadiç'te büyüme etkinliği etkinliğinin mahalle sakinleri için manevi kaynak olduğunu ifade etti. Aydemir, “
AK Parti olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Bu tür etkinliklerle bir araya gelerek, hemşehrilerimizin yazdıklarını ve sorunlarına çözüm bulma adına ilerlemeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.
Etkinlik, mahalle sakinlerinin ilgisiyle karşılanırken, mevcut AK Parti teşkilatına teşekkürlerini iletti.
HABER MERKEZİ