Hakan Şehirli, katıldığı etkinlikle ilgili şunları söyledi: "Köylüköy mahallemizde düzenlenen köy hayrına katılıp hemşehrilerimizle buluştuk. Allah yapılan hayırları kabul etsin."
Başkan Şehirli'nin katılımı, köy hayrına katılanların ve mahalle sakinlerinin memnuniyetle karşılandı. Etkinlik, köydeki dayanışma ve birlik ruhunu güçlendirmeye yönelik önemli bir adım olarak değerlendirildi.
HABER MERKEZİ
Yerel
Yayınlanma: 02 Haziran 2024 - 17:55
Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, Köylüköy Mahallesinde Düzenlenen Köy Hayrına Katıldı
Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, Köylüköy Mahallesinde düzenlenen köy hayrına katılarak hemşehrileriyle bir araya geldi.
Yerel
02 Haziran 2024 - 17:55
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir