“ALTIEYLÜL’E YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ GELİYOR”
Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, Cumhur İttifakı'nın seçim çalışmaları kapsamında geleceğe yönelik önemli bir adımı duyurdu. Eray, Altıeylül'e
"Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi" kazandıracaklarını açıkladı.
Eray, seçim çalışmaları sırasında yaptığı açıklamada, geçmişe ve geleceğe saygı anlayışıyla hareket ettiklerini vurguladı. Planladıkları merkezin yaşlıların her aşamasında destek olacağını belirten Eray, merkezin bünyesinde eğlence alanları, spor alanları, yürüyüş yolları, sağlık ve spa merkezleri gibi birçok imkanın bulunacağını dile getirdi. Böylelikle, yaşlıların sağlıkla dolu bir yaşam sürmelerini sağlamanın yanı sıra, bakım standartlarını yükselteceklerini ifade etti.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/03/65f988878d210.jpeg)
Yaşlıların sosyal hayattan kopmadan günlerini geçirebilecekleri konforlu alanlar sunmanın önemine değinen Eray, yerel yönetimlerin sosyal sorumluluk projelerini oluştururken yaşlı vatandaşların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaları gerektiğini vurguladı. Bu şekilde, toplumun geçmişine sahip çıkmasının önemine dikkat çekti ve bu tür hizmetlerin toplumsal değerlerin korunmasına katkı sağlayacağını dile getirdi.
Eray, bu önemli adımın yaşlılar haftasına denk geldiğini belirterek, büyüklerimizin değerini unutmadıklarını ve onlara hizmet etmek için hazır olduklarını ifade etti.
BÜLTEN