Balıkesir Amatör ligler hız kesmiyor.
Balıkesir amatör futbol u16 Marmara Grubu geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalar kıyasıya geçen mücadelelerle, yoğun bir sehirci katılımıyla devam etti.
Oynanan son karşılaşmalarla 9. hafta karşılaşmaları tamamlanmış oldu.
KARTAL OĞUZ UYGUR
Oluşan puan durumu ve maç sonuçları şu şekilde;
u16 Marmara Grubu - Eti Maden Etispor 3-0 Bandırma Sanayispor u 16 Marmara Grubunda, Bandırma 17 Eylül - Tayfunspor maçında ilk yarının 0-0 tamamlanmasının ardından ikinci yardı hava muhalefetleri sebebiyle ikinci yarı hakem kararı ve iki takımın olumlu bakması sonucu maç tatil edildi. Bandırma 17 Eylül, Tayfunspor maçı ileri bir tarihe ertelendi. Gönen Belediyespor bu haftayı BAY geçen takım oldu.![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65ae3397935e0.png)