Balıkesir Gençlik ve spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Karşılaşmalarda azim ve becerilerini sergileyecek olan tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz," denildi. Şenliklerin, minik sporcular arasında dostluk ve dayanışmayı artırmayı, spor yapma alışkanlığını teşvik etmeyi amaçladığı belirtildi.
Şenliklerin açılışında konuşan yetkililer, sporun önemine vurgu yaparak, gençlerin ve çocukların sporla daha sağlıklı ve aktif bir yaşam sürmelerini teşvik etmek amacıyla bu tür organizasyonları düzenlediklerini belirttiler.
HABER MERKEZİ
Spor
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 22:24
Balıkesir'de Mini Voleybol Şenlikleri Şehit Turgut Solak Spor Salonu'nda Başladı
Balıkesir'de Mini Voleybol Şenlikleri, 400 sporcunun katılımıyla Şehit Turgut Solak Spor Salonu'nda başladı. Şenlikler kapsamında, minik voleybolcuların azim ve becerilerini sergileyecekleri karşılaşmalar düzenlenecek.
Spor
07 Haziran 2024 - 22:24
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir