İl finaline katılan öğrenciler, geleneksel çocuk oyunlarında kıyasıya yarışarak yeteneklerini sergiledi. Yarışmalar sonunda dereceye giren sporcular, düzenlenen törenle ödüllerini aldılar.
Törene katılan protokol üyeleri ve davetliler, çocukların gösterdiği performanstan büyük memnuniyet duyduklarını belirttiler. Organizasyonun, çocukların hem fiziksel gelişimlerine katkı sağladığını hem de spor yapma alışkanlığı kazandırdığını ifade ettiler.
Törenin sonunda, ödüllerini alan sporcuların sevinci görülmeye değerdi. Etkinlik, Balıkesir'de sporun ve geleneksel çocuk oyunlarının yaygınlaştırılması adına önemli bir adım olarak değerlendirildi.
HABER MERKEZİ
Spor
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 14:06
Balıkesir'de Okul Sporları Geleneksel Çocuk Oyunları Şenlikleri İl Finali ve Ödül Töreni Gerçekleşti
Balıkesir'de Şehit Turgut Solak Spor Salonu'nda 2023-2024 Okul Sporları Geleneksel Çocuk Oyunları Şenlikleri İl Finali ve Ödül Töreni düzenlendi. Etkinlikte, çeşitli dallarda yarışan başarılı sporculara ödülleri takdim edildi.
Spor
06 Haziran 2024 - 14:06
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir