Final karşılaşmaları sonrasında düzenlenen ödül töreninde, başarılı sporculara ödüllerini Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü tarafından takdim edildi. Sporcuların gösterdiği mücadele ve centilmenlik örneği ise takdirle karşılandı.
Öte yandan, müsabakalar sırasında sağlanan güvenlik ve organizasyonun başarısı da dikkat çekti. Sporcuların ve izleyicilerin keyifli bir atmosferde geçen etkinlik, Balıkesir'in spor ve gençlik alanındaki başarısını bir kez daha gözler önüne serdi.
HABER MERKEZİ
Spor
Yayınlanma: 11 Mart 2024 - 14:05
Balıkesir'de Okul Sporları Muay Thai İl Birinciliği Tamamlandı
Balıkesir'in Şehit Turgut Solak Spor Salonu'nda düzenlenen 2023-2024 Okul Sporları Muay Thai İl Birinciliği Müsabakaları, büyük bir heyecan ve başarıyla sona erdi. Yoğun katılımın yaşandığı müsabakalarda sporcular, gösterdikleri üstün performanslarla izleyicilerden büyük alkış aldı.
Spor
11 Mart 2024 - 14:05
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir