Kooperatife %60 Hibe desteğiyle 3 adet kamyonet, 3 adet süt tankı ve ekipmanı teslim edildi.
Balıkesir Tarım ve Orman İl Müdürü Erkan Alkan, kooperatif üyeleriyle bir araya gelerek yapılan programda süt ve süt ürünlerinin Balıkesir tarımı için taşıdığı önemi vurguladı.
Hibe desteğinin süt üreticilerine olumlu katkılar sağlamasını dileyen Alkan, kooperatifin gelecekteki başarıları için çalışmaların devam edeceğini belirtti.
HABER MERKEZİ
Ekonomi
Yayınlanma: 09 Haziran 2024 - 09:34
Balıkesir'de Tarıma Destek: Kooperatife Hibe Kamyonet ve Süt Tankı Teslim Edildi
Balıkesir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Balıkesir İl Koordinatörlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen IPARD II programı kapsamında S.S. Atköy ve Çevresi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'ne önemli destek sağlandı.
Ekonomi
09 Haziran 2024 - 09:34
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir