Hasan Basri Çantay Erkek Yurdu ve Balıkesir Kız Yurdu’ndaki öğrencilerle gerçekleşen buluşmalarda Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, öğrencilere destek olmak ve sınav sürecinde motivasyonlarını artırmak amacıyla moral depoladı.
Öğrencilere sınavlar öncesinde başarılar dileyen Özalp, onların yanında olduğunu vurgulayarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.
Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, gençlerin eğitim hayatındaki önemli dönemlerinde yanlarında olmaya devam edeceklerini ifade etti.
Bu tür etkinliklerin gençler arasındaki iletişimi güçlendirdiği ve motivasyonlarını artırdığı belirtilirken, öğrenciler de bu anlamlı ziyaretten memnuniyetlerini dile getirdi.
HABER MERKEZİ
Genel
Yayınlanma: 27 Ocak 2024 - 13:46
Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, Üniversite Final Sınavları Haftasında Öğrencilerle Buluştu
Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, üniversite final sınavları haftasında öğrencilerle bir araya geldi. Özalp, öğrencilere moral vererek onları yalnız bırakmadı.
Genel
27 Ocak 2024 - 13:46
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir