Balıkesir'de U11 Merkez A Grubu karşılaşmaları, heyecan dolu anlara sahne olmaya devam ediyor. Oynanan maçta, Balıkesir Gençlikspor ile Kuzeyordu Spor karşı karşıya geldi. Mücadele, her iki takımın da birer gol atmasıyla 1-1 berabere sona erdi.
Maç boyunca iki takım da etkili bir oyun sergileyerek izleyenlere keyifli anlar yaşattı. İlk yarıda her iki takım da karşılıklı ataklarla gol arayışında bulundu. Balıkesir Gençlikspor, ilk golü bularak öne geçti. Ancak Kuzeyordu Spor, bu gole hızlı bir yanıt vererek skoru dengeledi. İlk yarı 1-1’lik eşitlikle tamamlandı.
İkinci yarıda da her iki takım galibiyet için büyük bir mücadele sergiledi. Balıkesir Gençlikspor, hücum hattında etkili ataklar geliştirirken, Kuzeyordu Spor savunmada ve kontrataklarda başarılı oldu. Ancak maçın geri kalanında başka gol olmayınca, karşılaşma 1-1’lik skorla sona erdi.
Bu beraberlikle her iki takım da U11 Merkez A Grubu'nda birer puan alarak yollarına devam etti. Balıkesir Gençlikspor ve Kuzeyordu Spor’un genç futbolcuları, sahada gösterdikleri mücadeleci ruh ve azimle izleyicilerden büyük alkış aldı.
KARTAL OĞUZ UYGUR
KARTAL OĞUZ UYGUR