Balıkesir'de U11 Merkez B Grubu maçları tüm heyecanıyla devam ediyor. Geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmalardan biri olan Yenisanayispor ile Balıkesir Menteşspor mücadelesi, Balıkesir Menteşspor'un üstün performansıyla sona erdi. Balıkesir Menteşspor, rakibini 3-1 yenerek deplasmandan galip ayrılmayı başardı.
Maçın başlama düdüğüyle birlikte her iki takım da sahada etkili bir oyun sergilemek için büyük çaba gösterdi. İlk dakikalarda dengeyi koruyan Yenisanayispor, rakibine karşı koymaya çalışsa da, Balıkesir Menteşspor'un baskılı oyununa direnemedi. İlk yarıda bulduğu golle öne geçen Balıkesir Menteşspor, devre arasına 1-0 üstünlükle girdi.
İkinci yarıya hızlı başlayan Balıkesir Menteşspor, üst üste geliştirdiği ataklarla farkı açtı ve skoru 3-0’a getirdi. Yenisanayispor ise maçın son dakikalarında bulduğu golle skoru 3-1 yaptı ancak bu gol, maçın sonucunu değiştirmeye yetmedi. Maçın sonunda Balıkesir Menteşspor, sahadan galibiyetle ayrılarak önemli bir üç puanı hanesine yazdırdı.
Balıkesir Menteşspor'un hücum hattı, maç boyunca mükemmel bir uyum içinde çalışarak etkili ataklar geliştirdi. Takımın genç yıldızları, bireysel yeteneklerini sergileyerek izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Özellikle takımın forvet oyuncusu, attığı gollerle maçın en dikkat çeken isimlerinden biri oldu ve taraftarlarından büyük alkış aldı.
Yenisanayispor ise maç boyunca mücadeleci bir oyun sergiledi ancak Balıkesir Menteşspor'un etkili oyununa karşı koymakta zorlandı. Genç oyuncuların sahadaki çabaları ve azimleri, gelecek maçlar için umut verdi.
İLYAS EGE
İLYAS EGE