Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, yarın Zağnos Paşa Camii Meydanı'nda gerçekleşecek olan Türkiye Yüzyılı İftarı için hazırlıklara başladığı açıkladı. Yılmaz, 10 bin kişinin katılımını bekledikleri iftar organizasyonuyla ilgili olarak çeşitli açıklamalarda bulundu.
Yılmaz, iftarın Balıkesir'in birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu güçlendireceğini ve şehrin farklı kesimlerinden binlerce kişiyi bir araya getireceğini belirtti. İftarın, Ramazan ayının manevi atmosferini yaşamak ve paylaşmanın önemini vurgulamak adına büyük bir fırsat olduğunu dile getirdi.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/03/6606d359a9477.jpeg)
Zağnos Paşa Camii Meydanı'nda gerçekleşecek olan iftar organizasyonunun, hijyen ve güvenlik önlemleri kapsamında titizlikle planlandığı bildirildi. Katılımcıların sağlığına önem veren organizasyon ekibinin, pandemi sürecinde gerekli tedbirleri alarak etkinliği güvenli bir şekilde gerçekleştireceği belirtildi.
Türkiye Yüzyılı
Balıkesir İftarı, Balıkesir halkının ve şehir dışından gelen konukların bir araya gelerek birlikte iftar yapacakları anlamlı bir etkinlik olması bekleniyor.
HABER MERKEZİ