Ziyaret sırasında Vali Ustaoğlu, Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri ve akademisyenleri ile bir araya gelerek, sanat ve kültür alanındaki projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ayrıca, botanik bahçe projesinin bölgedeki ekolojik ve estetik katkıları hakkında fakülte yöneticileri ile fikir alışverişinde bulundu.
Vali Ustaoğlu'nun Güzel Sanatlar Fakültesi ziyareti, eğitim ve kültür alanındaki gelişmelere duyduğu ilgiyi ve destek anlayışını vurguladı.
Botanik bahçe projesi, bölgeye ekolojik bir değer katmanın yanı sıra, sanat ve doğa arasındaki etkileşimi artırmayı amaçlayan önemli bir girişimi temsil ediyor.
Vali Ustaoğlu'nun bu ziyareti, bölgedeki kültürel ve doğal zenginliklere verilen önemi gösteren önemli bir adım olarak değerlendirildi.
HABER MERKEZİ
![](https://www.sindirgihaber.com/images/ahmet%20g%C3%BCr/chp/konser/film/belgin%20uygur/KUZU/%C3%B6ztaylan/osb/alt%C4%B1eyl%C3%BCl/SARIKIZ/ivrindi%20sanayi/s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1/%C5%9E%C4%B0M%C5%9EEK/KAYIP/K%C3%96Y%20HAYRI/kepsut/bbb%20s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1/triatlon/s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1%20kaymakam/YALI%20%C3%87APKINI/mhp/30%20aral%C4%B1k%20hava/31%20ARALIK%20HAVA/hava%20bal%C4%B1kesir/8%20ocak/13%20ocak%20hava/20%20ocak%20hava/27%20ocak%20hava/3.jpg)