Törene, İlçe Kaymakamı Umut Pazarcı, İvrindi Belediye Başkan Vekili İsmet Çavdar, Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Cihan ve Mehmet Keklik, İlçe Emniyet Amiri Vekili Bahadır Gülçiçek, İlçe Jandarma Komutanı Erman Yavuz, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Volkan Gezer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İvrindi Kaymakamı Umut Pazarcı, törende yaptığı konuşmada, "Sizleri ilçemizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Mezun olan öğrencilerimize yeni hayatlarında başarılar dileriz," dedi. Tören, mezun olan öğrencilerin kep atma ve diplomalarını alma heyecanıyla sona erdi.
Tören boyunca öğrenciler ve aileleri, bu özel anı coşku ve gururla kutladı. Etkinlikte, mezuniyet sevinci yaşayan öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi.
HABER MERKEZİ
Eğitim
Yayınlanma: 01 Haziran 2024 - 17:01
Balıkesir Üniversitesi İvrindi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi
Balıkesir, 1 Haziran 2024 - Balıkesir Üniversitesi İvrindi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nda mezuniyet töreni düzenlendi.
Eğitim
01 Haziran 2024 - 17:01
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir