Etkinlikte, köy sakinleri ve katılımcılarla sohbet eden Ustaoğlu, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Köy hayrının önemine değinen Vali, bu tür etkinliklerin toplumsal dayanışmayı güçlendirdiğini vurguladı.
Köy hayrında yapılan duaların ardından misafirlere ikramlarda bulunuldu. Katılımın yoğun olduğu etkinlik, köylülerin ve davetlilerin memnuniyeti ile sona erdi.
HABER MERKEZİ
Yerel
Yayınlanma: 27 Mayıs 2024 - 13:02
Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Karesi Davutlar'da Köy Hayrına Katıldı
Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Karesi ilçesine bağlı Davutlar kırsal mahallesinde düzenlenen köy hayrına katıldı. Vatandaşlarla bir araya gelen Vali Ustaoğlu, köy hayrının hayırlı ve bereketli olmasını temenni etti.
Yerel
27 Mayıs 2024 - 13:02
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir