Şampiyonada Balıkesirli sporcuların elde ettiği dereceler şu şekilde sıralandı:
Erdem Parlak, Yıldız Erkekler 60 metre koşusunda Türkiye 1.’si olarak altın madalya kazandı.
Ecrin Avcı, Yıldız Kızlar kategorisinde Türkiye 2.’si oldu.
Güllü Atma, Yıldız Kızlar kategorisinde Türkiye 2.’liği elde etti.
Yağmur Güner, Yüksek Atlama kategorisinde Türkiye 2.’si olarak gümüş madalya kazandı.
Hayri Erik, Küçük Erkekler 60 metre koşusunda Türkiye 4.’sü oldu.
Elvin Zeynep Karabulut, 60 metre koşusunda Türkiye 4.’sü olarak önemli bir başarıya imza attı.
Feyza Işık, 60 metre koşusunda Türkiye 6.’sı oldu.
Ada Çetin, Yüksek Atlama kategorisinde Türkiye 17.’si olarak yarışmayı tamamladı.
Balıkesir Gençlik ve spor İl Müdürlüğü, başarılı sporcuları tebrik ederek şu açıklamayı yaptı: “Mersin'de düzenlenen Okullar Arası Küçükler ve Yıldızlar Atletizm Türkiye Şampiyonası'na katılarak bizleri gururlandıran ilimiz sporcularını tebrik ediyoruz.” Bu önemli başarı, Balıkesir’de sporun gelişimine katkıda bulunan antrenörler, okullar ve ailelerin de gurur kaynağı oldu. Sporcuların elde ettiği bu başarılar, gelecekte daha büyük başarılara imza atacaklarının bir göstergesi olarak değerlendiriliyor. Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, sporcuların başarılarının devamını dileyerek, genç yeteneklerin desteklenmesi ve geliştirilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Ayrıca, sporculara ve antrenörlerine verdikleri emekler için teşekkür edildi. Bu başarı, Balıkesir’in spor alanında da iddialı olduğunu bir kez daha kanıtladı. Sporcuların disiplinli çalışmaları ve aldıkları destekler, onları Türkiye'nin en iyi atletleri arasında göstermeye devam ediyor. HABER MERKEZİ
Balıkesir Gençlik ve spor İl Müdürlüğü, başarılı sporcuları tebrik ederek şu açıklamayı yaptı: “Mersin'de düzenlenen Okullar Arası Küçükler ve Yıldızlar Atletizm Türkiye Şampiyonası'na katılarak bizleri gururlandıran ilimiz sporcularını tebrik ediyoruz.” Bu önemli başarı, Balıkesir’de sporun gelişimine katkıda bulunan antrenörler, okullar ve ailelerin de gurur kaynağı oldu. Sporcuların elde ettiği bu başarılar, gelecekte daha büyük başarılara imza atacaklarının bir göstergesi olarak değerlendiriliyor. Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, sporcuların başarılarının devamını dileyerek, genç yeteneklerin desteklenmesi ve geliştirilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Ayrıca, sporculara ve antrenörlerine verdikleri emekler için teşekkür edildi. Bu başarı, Balıkesir’in spor alanında da iddialı olduğunu bir kez daha kanıtladı. Sporcuların disiplinli çalışmaları ve aldıkları destekler, onları Türkiye'nin en iyi atletleri arasında göstermeye devam ediyor. HABER MERKEZİ
tebrikler.