Balıkesir’den katılan Burak Kahraman, Küçük Erkekler Ferdiler kategorisinde Türkiye birincisi oldu. Aybüke Güçkan ise Küçük Kızlar Ferdiler kategorisinde Türkiye birinciliğini kazandı.
Balıkesir Gençlik ve spor İl Müdürlüğü, sporcuların başarısını kutlayarak, “Sporcularımızı gönülden tebrik ediyoruz.” açıklamasında bulundu.
HABER MERKEZİ
Spor
Yayınlanma: 29 Mayıs 2024 - 12:45
Balıkesirli Sporculardan Türkiye Birinciliği
Nevşehir’de düzenlenen Okul Sporları Spor Tırmanışı Minikler ve Küçükler Kız-Erkek Karma Türkiye Birinciliği Müsabakalarında Balıkesirli sporcular büyük başarı elde etti.
Spor
29 Mayıs 2024 - 12:45
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir