Kulüpten yapılan resmi açıklamada, "Bugün itibariyle karşılıklı anlaşılarak sözleşmeli futbolcumuz Iannis Gelios ile yollarımız ayrılmıştır. Oyuncumuza bu zamana kadar ki emeklerinden dolayı teşekkür eder, kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz" denildi.
Gelios'un ayrılışı, Teksüt Bandırmaspor'un kadro ve teknik stratejilerinde değişiklik yapma kararının bir parçası olarak değerlendirildi.
Kulüp, oyuncunun geçmişteki katkıları için teşekkür ederken, yeni bir döneme geçiş sürecinde takımın daha üst seviyelere çıkması için çalışmalara devam edileceği ifade edildi.
HABER MERKEZİ
![](https://www.sindirgihaber.com/images/ahmet%20g%C3%BCr/chp/konser/film/belgin%20uygur/KUZU/%C3%B6ztaylan/osb/alt%C4%B1eyl%C3%BCl/SARIKIZ/ivrindi%20sanayi/s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1/%C5%9E%C4%B0M%C5%9EEK/KAYIP/K%C3%96Y%20HAYRI/kepsut/bbb%20s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1/triatlon/s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1%20kaymakam/YALI%20%C3%87APKINI/mhp/30%20aral%C4%B1k%20hava/31%20ARALIK%20HAVA/hava%20bal%C4%B1kesir/8%20ocak/13%20ocak%20hava/20%20ocak%20hava/27%20ocak%20hava/bandirmaspor_son.jpg)