Etkinliklere Bandırma Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Ay ve Belediye Meclis Üyesi Vedat Demir'in yanı sıra Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi öğrencilerinin de gönüllü olarak katıldığı belirtildi.
Bandırma Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Marmara Denizi'nde toplumsal farkındalığı artırmaya yönelik tüm çalışmaları tebrik ettikleri ve destekledikleri ifade edildi.
Ayrıca, Marmara Denizi'nin korunması ve temiz tutulması için yapılan etkinliklerin öneminin altı çizilerek, Marmara Denizi'nin gelecek nesillere temiz ve sağlıklı bir şekilde aktarılmasının hedeflendiği vurgulandı.
HABER MERKEZİ
Çevre
Yayınlanma: 09 Haziran 2024 - 14:13
Bandırma'da Üçüncüsü Gerçekleşen "Marmara Denizi Günü" Etkinlikleri
Bandırma’da, Marmara Denizi'nin sürdürülebilirliği ve temizliğine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen “Marmara Denizi Günü” etkinlikleri üçüncü kez gerçekleştirildi.
Çevre
09 Haziran 2024 - 14:13
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir