Festival kapsamında gerçekleşen Tiyatro gösterimi, Bandırma sahilinde gerçekleşti. Bandırma Belediye Meclis Üyeleri Tuğçe Karaçay ve Vedat Demir’in de katıldığı etkinlik, yoğun ilgi gördü. Tiyatro severler, “Bir Gündüz Kuşağı Anatomisi” oyununu izlerken hem keyifli anlar yaşadı hem de sanatın gücünü bir kez daha hissetti.
Bandırma Kuşcenneti Festivali, kültürel etkinliklerin yanı sıra doğa ve çevre bilincinin oluşturulması, kuş gözlemciliğinin teşvik edilmesi gibi amaçlarla da önemli bir platform oluşturuyor. Tiyatro gösterimi gibi sanatsal etkinlikler de festivalin renkli ve eğlenceli atmosferine katkı sağlıyor. Gösterim sonrası yapılan açıklamalarda, festivalin daha da geniş kitlelere ulaşması ve kültürel etkileşimin artırılması hedefleniyor.
HABER MERKEZİ
Kültür-Sanat
Yayınlanma: 09 Haziran 2024 - 08:48
Bandırma Kuşcenneti Festivali'nde Tiyatro Keyfi
33. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali Sahil Şenlikleri kapsamında düzenlenen Tiyatro Kyzikos K.O.MEDYA’nın “Bir Gündüz Kuşağı Anatomisi” adlı gösterimi, Bandırma Belediye Meclis Üyeleri Tuğçe Karaçay ve Vedat Demir’in katılımlarıyla tiyatroseverlerle buluştu.
Kültür-Sanat
09 Haziran 2024 - 08:48
EDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir