Başkan Akbıyık, Belediye Çalışanlarıyla 1 Mayıs'ta Kahvaltıda Buluştu
Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü belediye çalışanlarıyla birlikte kutladı. Başkan Akbıyık, özellikle Temizlik İşleri personeliyle bir araya gelerek güne kahvaltıyla başladı ve emekçilerin önemine vurgu yaptı.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/05/6632244404da0.jpg)
Başkan Akbıyık'ın ifadelerine göre
, "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde güne Temizlik İşleri personellerimizle birlikte kahvaltı yaparak başladık. Özveriyle, alın teriyle çalışan başta belediye personellerimiz olmak üzere, tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun" şeklinde konuştu.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/05/6632245686f6c.jpg)
Bu etkinlik, Başkan Akbıyık'ın emekçilere olan saygısını ve değerini gösterirken, çalışanlar arasındaki dayanışma ve birlik ruhunu da pekiştirdi. Başkan
Akbıyık'ın bu jesti, Karesi Belediyesi çalışanları ve kamuoyu tarafından olumlu karşılandı.
HABER MERKEZİ