Başkan Akbıyık, Kayabey Mahallesi Sakinleriyle Buluştu
Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık, ilçenin Kayabey Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, mahalle halkının katılımıyla gerçekleştirecekleri projeleri tartıştı. Başkan Akbıyık, gerçekleştirdiği buluşma sırasında, mahalle sakinlerinin fikir ve önerilerini alarak yapılacak projeleri belirleme ve hayata geçirme konusundaki kararlılığını vurguladı.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/04/662ccd3796131.jpg)
Mahalle sakinlerine seslenen Başkan Akbıyık,
"Başlatacağımız hiçbir projemizi mahallelimize danışmadan yapmayacağız." diyerek, katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceklerini dile getirdi. Kayabey Mahallesi'ne kazandırmayı planladıkları aşevi ve kütüphane projesi için "vatandaş toplantısı" düzenlediklerini belirten Başkan Akbıyık, mahalle sakinlerinin görüşlerini alarak projeleri şekillendireceklerini ifade etti.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/04/662ccd4b65a3a.jpg)
Toplantı sırasında, mahalle halkıyla yapılan verimli tartışmalar sonucunda, önemli noktalar ve ihtiyaçlar belirlendi. Başkan
Akbıyık, Karesi'nin her bölgesine değer katmayı hedeflediklerini ve Kayabey Mahallesi'nin de bu hedef doğrultusunda önemli bir yere sahip olduğunu vurguladı. Mahalle sakinleri de, belediyenin katılımcı ve halkın ihtiyaçlarına duyarlı bir yaklaşım sergilemesinden memnuniyetlerini dile getirerek, projelerin hayata geçirilmesinde kendilerinin de aktif rol alacaklarını ifade ettiler.
HABER MERKEZİ