Başkan Akın, Saadet Partisi Balıkesir İl Teşkilatını Ağırladı
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı
Ahmet Akın, siyasi temsilcilerle gerçekleştirdiği görüşmelerle şehrin geniş katılımlı kalkınma hedeflerini pekiştirmeye devam ediyor. Son olarak, Saadet Partisi
Balıkesir İl Başkanı
Abdülkadir Durmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Akın'ı ziyaret ederek samimi bir buluşmaya imza attılar. Ziyaretleri dolayısıyla teşekkürlerini ileten Başkan Akın, Durmaz ve ekibine nazik ziyaretleri için minnettarlığını dile getirdi.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/04/662cc9c105637.jpg)
Görüşme süresince, şehrin mevcut durumu, yerel yönetimdeki iş birliği olanakları ve Balıkesir'in kalkınma potansiyeli gibi konular masaya yatırıldı. Başkan Akın, Saadet Partisi temsilcileriyle şehrin genel refahı ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik ortak projeler ve iş birliği fırsatları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Her iki taraf da, Balıkesir'in geleceğine yönelik ortak hedefler doğrultusunda iş birliği yapma konusunda kararlı olduklarını ifade ettiler.
Saadet Partisi Balıkesir İl Başkanı
Abdülkadir Durmaz ve yönetim kurulu üyeleri ise, Başkan Akın'a nazik misafirperverliği için teşekkür ederek, şehrin daha yaşanabilir bir hale gelmesi için yapılacak çalışmalarda iş birliği yapmaktan memnuniyet duyacaklarını belirttiler. Görüşmenin sonunda, her iki taraf da, şehrin ortak çıkarları doğrultusunda iş birliği yaparak Balıkesir'in gelişimine katkı sağlama konusunda anlaşmaya vardılar.
HABER MERKEZİ
güzel bir birliktelik.