Başkan Avcı İş Yeri Açılışına Katıldı
Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Tahta Kürek İşletmesinin Açılışına Katıldı.
Altıeylül Belediye Başkanı
Hasan Avcı, Atatürk Mahallesi'nde faaliyet gösterecek olan Tahta Kürek işletmesinin açılışına katıldı. Açılış törenine işletme sahipleri, yerel yönetim temsilcileri ve mahalle sakinleri de katılım gösterdi.
Açılışta bir konuşma yapan Başkan
Avcı, işletmenin bölgeye ve mahalle sakinlerine hayırlı olmasını temenni ederek, şunları söyledi; B
ugün Atatürk Mahallesi'nde hizmet verecek olan Tahta Kürek işletmesinin açılışını gerçekleştirdik. Yeni bir işletmenin kapılarını açması, bölge ekonomisine katkı sağlayacak olması bizleri mutlu ediyor. İşletme sahiplerine başarılar diliyor, hayırlı ve bereketli kazançlar elde etmelerini temenni ediyorum."
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65c48050853a6.jpg)
Açılış töreni, kurdele kesimi ve dua ile son bulurken, katılımcılar işletme sahiplerine tebriklerini iletti ve yeni iş yerinin başarılı bir şekilde faaliyet göstermesi dileklerinde bulundu.
Tahta Kürek işletmesi, bölgede ahşap ürünlerin üretimi ve satışı konusunda hizmet verecek olup, yerel ekonomiye katkı sağlamayı hedefliyor.
HABER MERKEZİ