Başkan Bahçavan’dan Boyalıca ve Karagöz’e ziyaret
Dursunbey belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, seçim çalışmaları kapsamında hareketli günler geçiriyor. Bugün Boyalıca ve Karagöz mahallelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Bahçavan, mahalle sakinleriyle samimi sohbetler gerçekleştirdi.
Boyalıca Mahallesi'nde, Meclis üyesi Ahmet Savran'ın ev sahipliğinde düzenlenen buluşmada komşularıyla bir araya gelen Bahçavan, vatandaşların beklenti ve taleplerini dinleyerek, kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı. Yatsı namazı sonrasında ise Karagöz Mahallesi'nde vatandaşlara seslenen Bahçavan, mahalle sakinlerine sundukları projeler hakkında bilgi verdi.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65cb6773cee06.jpg)
Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Bahçavan, mahalle sakinlerine gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı teşekkürlerini ileterek, şunları söyledi:
"Mahalli idareler seçimi öncesi vatandaşlarımızla bir araya gelerek projelerimizi anlatma fırsatı bulduk. Her iki mahallemizin de değerli sakinleriyle samimi ve verimli sohbetler gerçekleştirdik. Kendilerine gösterdikleri ilgi ve destek için teşekkür ediyorum. Bizler, hizmet yolculuğumuzu vatandaşlarımızla birlikte sürdürmeye devam edeceğiz."
Başkan Bahçavan'ın ziyaretleri, mahalle sakinleri arasında olumlu bir atmosfer oluştururken, vatandaşlar da Başkanın projelerine ve yaklaşımına desteklerini dile getirdiler. Seçimlere sayılı günler kala yapılan bu ziyaretler, Bahçavan'ın seçim çalışmalarını hızlandırdığı bir döneme denk geliyor.
HABER MERKEZİ