Başkan Bahçavan, Dursunbey'de Nikah Kıydı
Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, mesai arkadaşı Dilara Talas ile Ali Öz kardeşlerin nikah akdini Belediye nikah salonunda gerçekleştirdi. Başkan Bahçavan, yaptığı açıklamada,
"Genç çiftimize mutluluklar diler, kıymetli ailelerini tebrik ederim" ifadelerini kullandı.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/04/662530fcd8e39.jpg)
Belediye Başkanı Bahçavan'ın, mesai arkadaşlarının nikahını kıyması, Dursunbey'de dostluk ve iş birliği kültürünün bir örneğini sergiliyor. Nikah töreninin belediye nikah salonunda gerçekleşmesi, çiftin ve ailelerinin yerel yönetimle yakın ilişkiler içinde olduğunu ve belediyenin hizmetlerinden faydalandığını gösteriyor.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/04/66253107a4aad.jpg)
Başkan Bahçavan'ın, bu tür özel anlarda da vatandaşların yanında olduğunu göstermesi, yerel yönetimin sadece hizmetlerle değil, toplumsal olaylara duyarlılıkla da ilgilendiğini vurguluyor. Nikah töreninin belediye tarafından gerçekleştirilmesi,
Dursunbey halkı arasında güven ve dayanışma duygularının pekişmesine katkı sağlıyor.
HABER MERKEZİ