Başkan Cankul'a Mobbing iddiası!
Kepsut'ta bir Vatandaş, Ak Parti
Kepsut Belediye Başkanı
İsmail Cankul'un kendisine Mobbing uyguladığını iddia etti.
Kepsut'ta yaşayan bir vatandaş, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde desteklediği aday yüzünden Kepsut Belediye Başkanı İsmail CANKUL'un mobbing uyguladığını iddia etti. Vatandaş, belediye başkanının kendisine dükkan önüne masa ve sandalye koyma izni vermediğini ve sadece bu izin için ücret talep ettiğini belirtti. Mağduriyetini camına astığı bir yazıyla dile getiren vatandaş, durumu kamuoyuna duyurdu.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/05/663b3aedcd59b.jpg)
İLYAS EGE