Başkan Cankul, Kutsal Topraklara Umre Ziyareti İçin Kepsutluları Uğurladı
AK Parti
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Kepsut Kızılay Koordinatörü Kadir Aktaş'ı kutsal topraklara umre ziyareti için uğurladı. Başkan Cankul, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, umreye gidecek olan hemşehrilerini dualarla yolcu ettiğini belirtti.
![AK Parti Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Kepsut Kızılay Koordinatörü Kadir Aktaş'ı kutsal topraklara umre ziyareti için uğurladı.](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65c4c55d48428.jpg)
Başkan Cankul'un paylaşımında şu ifadeler yer aldı: "
Kepsut Kızılay koordinatörümüz Kadir Aktaş'ın kutsal topraklara umre ziyareti için uğurladık. Rabbim tüm umreye giden hemşehrilerimizin ziyaretlerini ve dualarını kabul etsin. Hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin."
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65c4c56865f28.jpg)
Başkan Cankul'un bu hareketi, Kepsut Belediyesi'nin sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ettiğini ve hemşehrilerinin manevi duygularına destek verdiğini göstermektedir. Umre ziyareti için kutsal topraklara gidecek olan vatandaşların dua ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onlara destek olmak, toplum içinde dayanışma ve birlik duygularının güçlenmesine katkı sağlar.
HABER MERKEZİ