BAŞKAN CANKUL SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Vefalı Yurt
Kepsut için alan çalışmalarına ve saha çalışmalarına devam ediyor.
Kum-Çakıl Ocağı İşletmesi’ne ziyarette bulunan Başkan Cankul şunları söyledi;
“Belediyemiz Kum-Çakıl Ocağı İşletmemiz personelimizi ziyaret ederek çalışmaları hakkında istişarelerde bulunduk. Belediyemiz bünyesinde yer alan tüm birimler ve kadroları ile Vefalı Yurt Kepsut'umuza hizmet üretmeye devam ediyoruz.Özverili çalışmaları ve emekleri için tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.”
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65a13419c6336.jpg)
HABER MERKEZİ