Başkan Deveciler, CHP Burhaniye Kadın Kolları İle Bir Araya Geldi
Burhaniye ilçesinde siyasi bir buluşma gerçekleşti. CHP Burhaniye Belediye Başkanı
Ali Kemal Deveciler, Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı
Songül Erkeskin ve kadın kolları üyeleriyle bir araya geldi.
Toplantıda, seçim kampanyası sürecinde gösterilen özveri ve destek vurgulanarak, CHP Burhaniye Kadın Kolları ekibine teşekkür edildi. Başkan Deveciler, "
Birleşerek güçlenecek, ortak akıldan vazgeçmeyecek, kimseyi ötekileştirmeden azimle gururla Burhaniye’miz için birlikte çalışmaya devam edeceğiz." ifadeleriyle birlik ve dayanışma vurgusu yaptı.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/04/662a0d39056fa.jpg)
Bu buluşmanın, yerel siyasette işbirliği ve dayanışma kültürünün güçlendirilmesine yönelik önemli bir adım olduğu belirtiliyor. Kadın kollarının etkin katılımıyla gerçekleşen toplantının, ilçenin sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak ortak projelerin daha da teşvik edilmesine olanak tanıyacağı düşünülüyor.
HABER MERKEZİ