Başkan Duru'dan Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu’na Ziyaret
Manyas Belediye Başkanı Ahmet Duru, Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında, ilçenin çeşitli konuları hakkında fikir alışverişinde bulunulurken, Başkan Duru, Vali Ustaoğlu'na misafirperverliği için teşekkür etti. Ziyaret esnasında Manyas’ın gelişimi, altyapı projeleri ve sosyal hizmetler gibi konular masaya yatırıldı. Başkan Ahmet Duru, ilçenin mevcut durumu ve gelecekte hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında Vali Ustaoğlu’na bilgi verdi. Görüşmenin oldukça verimli geçtiğini belirten Başkan Duru, Vali Ustaoğlu'nun desteklerinin kendileri için büyük önem taşıdığını ifade etti. Başkan Ahmet Duru, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu’nun kendilerini sıcak bir şekilde karşıladığını belirterek, “Misafirperverliklerinden ötürü sayın valimize teşekkür ederim. İlçemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını kendisiyle paylaşma fırsatı bulduk. Balıkesir Valiliği’nin destekleriyle Manyas’ı daha iyi bir geleceğe taşımak için çalışacağız,” dedi.HABER MERKEZİ