BAŞKAN DURU'NUN TALİMATIYLA ATATÜRK FİGÜRÜ AYDINLATILDI
Manyas Belediyesi, milli değerleri yaşatmak ve yeni nesillere aktarmak adına anlamı bir çalışmayı hayata geçirdi.
Manyas Belediye Başkanı
Ahmet Duru'nun talimatıyla, Manyas Anadolu Lisesi'nin dış cephe duvarına resmedilen Büyük Önder
Mustafa Kemal Atatürk'ün figürü aydınlatıldı.
Bu anlamlı çalışma kapsamında,
Atatürk'ün ikonik bir görüntüsü, okulun duvarına titizlikle işlenerek, gece-gündüz görülebilecek şekilde özel bir aydınlatma sistemi ile donatıldı. Aydınlatılan figür, özellikle gece saatlerinde okulun önünden geçenler için etkileyici bir manzara sunuyor.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/6662d43211777.jpg)
Başkan Ahmet Duru, projeyle ilgili yaptığı açıklamada, "
Atatürk'ün ilke ve inkılaplarını yaşatmak, genç nesillerin onun yolunda ilerlemesini sağlamak bizim en büyük görevimizdir. Bu projeyle, hem öğrencilerimizin hem de ilçe halkımızın Atatürk'e olan bağlılığını ve saygısını bir kez daha vurgulamak istedik." dedi.
HABER MERKEZİ