Başkan Ergin’den Altınova’ya ziyareti
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Altınova beldesindeki vatandaşlarla bir araya gelerek samimi bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Ergin, bu ziyaret kapsamında Altınova'da yaşayan hemşehrileriyle bir araya gelerek kentteki gelişmeleri ve projeleri konuştu. Ayrıca, Temizlik İşleri'nde çalışan emekçilere de öğlen molasında ziyarette bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Başkan Ergin, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, Altınova'da yaşayan hemşehrilerini ziyaret etmenin kendisi için önemli olduğunu belirtti. Üreten ve kente katkı sağlayan Altınova sakinleriyle bir araya gelerek, kent ekonomisinin kalkınması için hayata geçirilecek projeleri ele aldıklarını ifade etti.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65b22a2e5ba87.jpg)
Ayrıca, öğlen molasında Temizlik İşleri'ndeki emekçilere çay içerek, onların çalışmaları hakkında bilgi aldıklarını belirten Başkan Ergin, bu ziyaretin kentteki dayanışma ve işbirliğini güçlendirmeye yönelik önemli bir adım olduğunu dile getirdi. Başkan Ergin, Altınova'daki hemşehrilerine misafirperverlikleri ve güzel sohbetleri için teşekkür ederek, birlikte daha güzel çalışmalara imza atma temennisinde bulundu.
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin'in Altınova ziyareti, kentteki farklı bölgeler arasında kurulan iletişimi ve işbirliğini artırarak, dayanışmayı pekiştirmeye yönelik olumlu bir adım olarak değerlendiriliyor.
HABER MERKEZİ