Başkan Ergin, Şehit Bahadır Canbulat'u unutmadı
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Denizkurdu Tatbikatı kapsamında dalış eğitimi sırasında rahatsızlanan ve daha sonra hayatını kaybenden Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Bahadır Canbulat için taziye mesajı yayımladı. Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi. “Marmaris Deniz Üssü’nde gerçekleştirilen tatbikat esnasında şehit olan Erdek’li hemşehrimiz Astsubay Üstçavuş Bahadır Canbulat’a Allah’tan rahmet; ailesi ve sevenlerine başsağlığı dilerim. Milletimizin başı sağ olsun..”![Başkan Ergin, Şehit Bahadır Canbulat'unutmadı](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65a13a0f568ff.png)