Başkan Ergin Vatandaşlarla Kahvaltıda Buluştu
"Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Vatandaşlarla Kahvaltıda Buluştu: Taksi Esnafıyla Kentin Geleceğini Konuştular"
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, güne
Ayvalık Meydan Taksi durağındaki taksici esnafıyla bir araya gelerek kahvaltı yaparak başladı. Vatandaşların sofrasına konuk olan Başkan Ergin, esnafın sıcak misafirperverliğiyle karşılandı. Kahvaltı sırasında gerçekleşen sohbetlerde, taksi esnafının mesleki şartları ve kent dinamikleri üzerine samimi bir diyalog kuruldu.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65bbabc3eed1e.jpg)
Başkan Mesut Ergin, yenilenen tek tip taksi duraklarının esnafın konforunu ve rahatlığını artırdığını ifade ederek, eksikleri tamamlayacaklarını belirtti. Taksici esnafıyla bir araya gelerek yapılan sohbetlerde, kent için yapılanlar ve yapılacak projeler masaya yatırıldı. Başkan Ergin, bu tür etkileşimlerin kentin yönetimi ve halk arasındaki bağın güçlenmesine katkı sağladığını vurguladı.
Başkan Ergin, taksi esnafına teşekkür ederek, misafirperverlikleri ve güzel sohbetleri için duyduğu memnuniyeti ifade etti. Kentin dinamiklerini anlamak ve vatandaşların beklentilerini doğrudan dinlemek adına gerçekleştirilen bu tür etkileşimli buluşmalar, Ayvalık halkıyla belediye yönetimi arasında bir köprü oluşturuyor.
HABER MERKEZİ