Başkan Ergin, Zübeyde Anne'yi unutmadı
Ayvalık Belediye Belediye Başkanı Mesut Ergin, Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ı ölüm yıldönümünde andı. Başkan Ergin yaptığı paylaşımda “Bir anne tüm dünyayı değiştirebilir. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün değerli annesi Zübeyde Hanım'ı, vefat yıl dönümünde sevgi, saygı ve rahmetle anıyorum.” ifadelerine yer verdi.![Başkan Ergin, Zübeyde Anne'yi unutmadı Ayvalık Belediye Belediye Başkanı Mesut Ergin, Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ı ölüm yıldönümünde andı. Başkan Ergin yaptığı paylaşımda “Bir anne tüm dünyayı değiştirebilir. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün değerli annesi Zübeyde Hanım'ı, vefat yıl dönümünde sevgi, saygı ve rahmetle anıyorum.” ifadelerine yer verdi.](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65a50839117f5.png)