Başkan Ersoy Sahaya İndi
AK Parti Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Sahaya İndi ve Esnaf Ziyaretlerine Başladı.
AK Parti Havran Belediye Başkanı
Emin Ersoy, yeniden aday olmasıyla birlikte saha çalışmalarına hız verdi. Başkan Ersoy, Havran'ın önemli caddelerinden biri olan Menderes Caddesi'nde bulunan esnaf ve kahvehaneleri ziyaret etti.
![Başkan Ersoy Sahaya İndi](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65c9dd3e4e0ef.jpg)
Başkan Ersoy'un ziyaretleri sırasında esnafla samimi sohbetler gerçekleşti. Esnafların güler yüzü v
e sıcak karşılamalarıyla memnuniyetini ifade eden Başkan Ersoy, yaptığı açıklamada, "Menderes Caddemizde bulunan esnaf ve kahvehaneleri ziyaret ettik. Güler yüzleriyle, samimi sohbetleriyle bizleri karşılayan hemşerilerimize bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. Rabbim tüm esnaf kardeşlerimize bereketli kazançlar nasip etsin. Sizlerin desteğiyle, daha güzel yarınlara doğru birlikte ilerliyoruz" dedi.
Havran Belediye Başkanı
Emin Ersoy'un saha çalışmalarına başlamasıyla birlikte, seçim öncesi halkla doğrudan temas kurarak desteklerini almaya ve projelerini anlatmaya devam ediyor.
HABER MERKEZİ