Başkan Göksel Başkan Aydemir’i ağırladı
Başkan Göksel, AK Parti İl Başkanı
Mehmet Aydemir ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı
Meral Cengiz'i Bigadiç Belediyesi'nde ağırladı.
Ziyarette, Bigadiç Belediyesi'nin hizmetleri ve gelecek projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ak Parti Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Göksel, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "
AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz'i misafir ettik. Bu vesileyle seçim sürecinde bizlere desteklerini esirgemeyen tüm teşkilatımıza ve dava arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/04/662262a24b014.jpg)
Göksel ayrıca, birlik ve beraberlik içinde hizmet etmenin önemine vurgu yaparak, Bigadiç'in daha da gelişmesi için ellerinden gelen gayreti göstermeye devam edeceklerini belirtti. Ziyaretin sonunda Başkan Göksel,
Aydemir ve
Cengiz'e teşekkür plaketi takdim etti.
HABER MERKEZİ