Başkan Güney, Çocuklarla Eğlenceli Bir Buluşma Gerçekleştirdi
İYİ Parti
Susurluk Belediye Başkanı
Nurettin Güney, çocuklarla bir araya gelerek keyifli bir zaman geçirdi. Başkan Güney, çocuklarla yapılan etkinlikte onların mutluluğunu paylaşırken, yenilikçi belediyecilik anlayışlarının çocukların ve gençlerin geleceği üzerindeki olumlu etkilerini vurguladı.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65c4c0e50e6aa.jpg)
Başkan Güney'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı:
"Gözleri parlayan çocuklarımızı ve gençlerimizi düşünmeye, onlar için yenilikçi belediyecilik anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz."
Başkan Güney'in çocuklarla gerçekleştirdiği buluşma, belediyenin gelecek nesiller için ne kadar duyarlı olduğunu ve onların ihtiyaçlarını önemsediğini göstermektedir. Bu tür etkinlikler, çocukların ve gençlerin katılımını teşvik ederek toplumla daha yakın ilişkiler kurmalarına yardımcı olurken, belediyenin de toplumun her kesimine hitap etme gayretini ortaya koyar.
HABER MERKEZİ