Siyaset
Yayınlanma: 23 Ocak 2024 - 12:30
Başkan Güney'den Demokrat Partisine Ziyaret
Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney ve beraberindeki yönetim, Susurluk Demokrat Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Siyaset
23 Ocak 2024 - 12:30
BAŞKAN GÜNEY'DEN DEMOKRAT PARTİSİNE ZİYARET
Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney ve beraberindeki yönetim, Susurluk Demokrat Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Güney, İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Güzel ve İlçe teşkilatı ile bir araya geldi. Gerçekleşen buluşmada, Susurluk'un mevcut durumu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Güney, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Susurluk Demokrat Parti İlçe Başkanlığına İYİ Parti İlçe Başkanımız Mehmet Güzel ve İlçe teşkilatımız ile birlikte ziyarette bulunduk. Görüşmede Susurluk'un genel durumu ve sorunları hakkında önemli fikir alışverişlerinde bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı Demokrat Parti Başkanı Sayın Mehmet Ayaz ve değerli yönetimine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Ziyaretin amacının, farklı siyasi partiler arasında işbirliği ve iletişimi güçlendirmek olduğu belirtilirken, Başkan Güney'in bu tür buluşmaların önemine vurgu yaptığı gözlendi. Toplantıda Susurluk'un geleceği ve bölgedeki potansiyel gelişmeler üzerine yapılan değerlendirmeler, yerel yönetimlerin işbirliği perspektifinde ele alındı. Bu ziyaret, yerel siyasette diyalog ve işbirliği kültürünü pekiştirmeye yönelik bir adım olarak değerlendirilirken, farklı siyasi partiler arasında dayanışmanın ve ortak çözüm arayışlarının önemine dikkat çekildi. HABER MERKEZİEDİTÖR
![HABER S](https://www.sindirgihaber.com/images/yonetici/2023/05/haber-s-2629.png)
Haberin Dijital Merkezi
İlginizi Çekebilir