Başkan Güney Üreticinin Yanında
İYİ Partili Başkan Güney, Üreticilerin Yanında: Pazar İki Gün Boyunca Hizmet Verecek.
İYİ Parti
Susurluk Belediye Başkanı
Nurettin Güney, Susurluklu vatandaşların yanında olduğunu bir kez daha vurgulayarak, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda üreticilere desteklerini ifade etti.
Başkan
Güney, üreticilerin ekonomik ve sosyal hayatlarını güçlendirmek amacıyla belediye olarak ellerinden geleni yapmaya devam ettiklerini belirtti. Yapmış olduğu paylaşımda Başkan Güney, "
Üreticilerimizin yanında olmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Çarşamba ve Perşembe günü olmak üzere pazarımız iki gün boyunca üreticilerimizin hizmetindedir." ifadelerine yer verdi.
Bu adımın, Susurluklu çiftçilere ve üreticilere yönelik destekleri artırarak ekonomik kalkınmaya katkı sağlamayı amaçlayan bir stratejinin bir parçası olduğunu belirten Başkan Güney, yerel halkın refahını artırmak adına çeşitli projeleri hayata geçireceklerini sözlerine ekledi.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65ba3189be7f5.jpg)
HABER MERKEZİ