Başkan Karışık’a anlamlı ziyaret
CHP Erdek Belediye
Başkanı Karışık, Bandırma Ticaret Odası ve Ticaret Borsası Başkanlarıyla Buluştu...
CHP'nin Erdek Belediye Başkanı
Burhan Karışık, Bandırma Ticaret Odası ve Bandırma Ticaret Borsası başkanlarıyla gerçekleştirdiği görüşmelerle bölgesel iş birliğini güçlendirdi.
Sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Başkan Karışık, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Adem Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldiğini, ardından Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Can Ata Tan ve yönetim kuruluyla buluştuğunu aktardı. Paylaşımda, bölgenin ticari gelişimi üzerine fikir alışverişinde bulunulduğu belirtildi.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/05/66321e9d4884a.jpg)
Karışık, ziyaretleri ve tebrikleri için Bandırma Ticaret Odası ve Ticaret Borsası'na teşekkür ederek, iş birliği içinde oldukları komşu kentlerinin başarılarını diledi.
Bu etkileşim, bölgesel iş birliğinin ve dayanışmanın önemine işaret ederken, Başkan Karışık'ın kurumlar arası ilişkileri güçlendirme çabaları takdirle karşılandı.
HABER MERKEZİ