BAŞKAN KARIŞIK'TAN KADIN DAYANIŞMASINA DESTEK
Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve
Kadın Kolları ile birlikte Ballıpınar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'ni
Ziyaret ederek, yöresel lezzetleri denedi ve kadın dayanışmasını destekledi.
Başkan Karışık, ziyaretle ilgili yaptığı paylaşımda, kadınların kendi emekleriyle ekonomiye kazandırdıkları her girişimi desteklemeye devam ettiklerini ve ülkemize hizmet veren tüm kadınları yürekten kutladığını belirtti.
Başkan Karışık'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı: "
CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Kadın Kollarımız ile birlikte Ballıpınar Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ni ziyaret ederek yöresel lezzetlerinin tadına baktık. Kadınlarımızın kendi emekleriyle ekonomiye kazandırdıkları her girişime destek olmaya devam ediyor, el emeği, göz nuru ürünleriyle ülkemize hizmet veren tüm kadınlarımızı yürekten kutluyorum."
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65afa86b1abca.jpg)
Başkan Karışık'ın bu ziyareti, yerel ekonomiyi destekleme ve kadın girişimciliğini teşvik etme amacını taşıyor. Ayrıca, kadınların ürettikleri ürünlere duyulan destekle birlikte, kadınların ekonomik ve sosyal hayatta daha etkin bir rol oynamalarını sağlamaya yönelik bir çaba olduğu vurgulanıyor.
HABER MERKEZİ