Başkan Lapanta'dan İlçe Genelinde Güzelleştirme Çalışmaları
İYİ Parti İvrindi Belediye Başkanı
Önder Lapanta, ilçede yapılan kapsamlı yenileme ve bakım çalışmalarını duyurdu. Kamelyaların yenilenmesinden Atatürk Meydanı'nın bakımı ve belediye hizmet binasının boyanmasına kadar birçok alanda yapılan çalışmalarla İvrindi'nin çehresi değişti.
Başkan Önder Lapanta, yaptığı açıklamada,
“Kamelyalarımızı boyadık ve üzerindeki şıngılları yeniledik. Daha güzel bir görünüme kavuşturduk,” dedi. İlçe genelinde bulunan kamelyalar, yapılan yenileme çalışmalarıyla modern ve estetik bir görünüme kavuştu. Vatandaşlar, bu alanlarda daha rahat ve keyifli vakit geçirebilecekler.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/665deca1afc6d.jpg)
Atatürk Meydanı da kapsamlı bir bakım sürecinden geçti. Başkan Lapanta
, “Atatürk Meydanı’ndaki çimlerimizi biçtik, yeni çiçeklerimizi ektik,” diyerek meydanın bakımı ve güzelleştirilmesi için yapılan çalışmaları özetledi. Yeni ekilen çiçekler ve biçilen çimlerle meydan, rengarenk ve ferah bir ortama dönüştü.
Belediye hizmet binası da unutulmadı. Lapanta, “
Belediye hizmet binamızı boyadık. Güzel görünüme kavuşturduk,” ifadeleriyle, belediye binasının dış cephesinin yenilendiğini belirtti. Bu çalışma, hem belediye çalışanlarına hem de ziyaretçilere daha hoş bir ortam sağladı.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/665decaeeed84.jpg)
Başkan Lapanta ayrıca, ilçedeki sokak hayvanlarını da unutmadı.
“Bu arada can dostlarımızın mamalarını ve sularını eksik etmedik,” diyerek, sokak hayvanlarının ihtiyaçlarının karşılandığını vurguladı. Belediye ekipleri, düzenli olarak mama ve su temin ederek, sokak hayvanlarının bakımını sürdürüyor.
Önder Lapanta,
“Daha güzel bir İvrindi için…” diyerek, bu çalışmaların İvrindi’yi daha yaşanabilir ve estetik bir ilçe haline getirmek amacıyla yapıldığını belirtti.
HABER MERKEZİ