Başkan Mesut Ergin'den Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu'na Ziyaret
CHP’nin Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu'nu makamında ziyaret etti. Başkan Ergin, Vali Ustaoğlu’nun misafirperverliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “
Balıkesir Valisi Sayın İsmail Ustaoğlu’nu makamında ziyaret ettik. Kendilerine misafirperverliği için teşekkür ediyorum.” dedi.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/06/6662f86119e6e.jpg)
Başkan Ergin, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada,
“Valimiz Sayın İsmail Ustaoğlu’nun nazik karşılaması ve misafirperverliği için teşekkür ederim. Ayvalık’ı daha ileriye taşımak için Balıkesir genelinde yapılacak işbirliklerinin büyük önem taşıdığını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.
HABER MERKEZİ