BAŞKAN PALAZ'IN KIRSAL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor.
Gerçekleştirilen ziyaretlerde, Küçüksoğuklar, Büyüksoğuklar ve Killik mahallelerinde hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Palaz, mahalle sakinleriyle samimi bir diyalog kurdu.
Başkan Palaz, ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Kırsal mahalle ziyaretlerimizde bu akşam Küçüksoğuklar, Büyüksoğuklar ve Killik’te hemşehrilerimizle bir araya geldik. Bizlere gösterdikleri ilgi ve sevgileri için çok teşekkür ederim."
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/01/65afa0bd68057.jpg)
Başkan Palaz'ın kırsal mahalle ziyaretleri, yerel yönetim ile vatandaşlar arasındaki iletişimi güçlendirmeyi, sorunları yerinde tespit etmeyi ve çözüm odaklı çalışmaları desteklemeyi amaçlıyor. Mahalle sakinleriyle birebir görüşmeler, yerel halkın taleplerini doğrudan ileterek belediye hizmetlerinin daha etkili ve ihtiyaçlara uygun şekilde planlanmasına olanak tanıyor.
Başkan Palaz'ın bu tür etkinliklerle halkla buluşması, yerel yönetimin halka açık ve erişilebilir olmasını sağlayarak, katılımcılığı artırma amacını taşıyor. Mahalle ziyaretleri, vatandaşlarla doğrudan iletişim kurma ve onların beklenti ve önerilerini dinleme fırsatı sunuyor.
HABER MERKEZİ