BAŞKAN ŞEHİRLİ’DEN 19 MAYIS MESAJI
Başkan Şehirli'den
19 Mayıs Mesajı:
"Bağımsızlık ve Özgürlüğün Sembolü Bugünü Kutluyoruz."
CHP’nin Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla anlamlı bir mesaj yayımladı. Başkan Şehirli, yayımladığı mesajda Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anarken, bu önemli günün anlam ve önemine vurgu yaptı.
Başkan Şehirli, mesajında şu ifadeleri kullandı:
“19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun. Bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü bugünde Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyoruz.”
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/05/66461958505ba.jpg)
Başkan Şehirli, 19 Mayıs’ın Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin sembolü olduğunu belirterek, gençlere olan inancını ve güvenini de dile getirdi. Şehirli,
"19 Mayıs, sadece bir bayram değil, aynı zamanda gençlerimize olan inancımızın tazelendiği, onların geleceğe dair umutlarımızın en önemli taşıyıcıları olduğunu hatırladığımız bir gündür. Atatürk’ün gençlere emanet ettiği Cumhuriyetimiz, gençlerimizin azmi ve kararlılığıyla ilelebet yaşayacaktır." dedi.
Başkan Hakan Şehirli, mesajını şu sözlerle tamamladı:
“Bu özel günde, bağımsızlık mücadelemizin başladığı bu anlamlı tarihte, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnet ve rahmetle anıyor, tüm gençlerimizin ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.”
BÜLTEN