Başkan Yavaş, Emitt Turizm Fuarı'nda İstanbul'da Konuk Edildi
Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, İstanbul'da gerçekleştirilen Emitt Turizm Fuarı için ziyarette bulundu. Fuarda, yeğeni Serdar Metin ve değerli dostlarının misafiri olan Başkan Yavaş, kendisine güzel bir akşam yaşatan herkese teşekkürlerini iletti.
Başkan Yavaş'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma göre, İstanbul'da gerçekleşen Emitt Turizm Fuarı'na katılan Başkan Yavaş, fuarın dışında yeğeni
Serdar Metin ve dostlarının konuğu oldu. Yavaş, bu güzel akşam için kendisini misafir edenlere teşekkürlerini iletti.
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65c4ba9354fd6.jpg)
Başkan Yavaş'ın İstanbul ziyareti ve fuar katılımı, Sındırgı'nın turizm potansiyeline dikkat çekmektedir. Ayrıca, sosyal ilişkilerin ve dostlukların önemine vurgu yaparak, belediye başkanının kişisel ve resmi ziyaretlerde bulunmasının toplumsal ilişkileri güçlendirdiği görülmektedir.
HABER MERKEZİ