Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma'ya gerçekleştirdiği ziyarette, Bandırma ne10 Şehir Araştırmaları ve Teknoloji Geliştirme Merkezi'nin düzenlediği 6. Dönem Şehir Teknolojileri Programı'na katıldı.
Tören sırasında, 6. Dönem Şehir Teknolojileri Programını başarıyla tamamlayan miniklere sertifikaları verildi. Öğrenciler, ailelerini gururlandırdıkları için Başkan Yılmaz'a teşekkür ettiler.
Yücel Yılmaz, miniklerle yakından ilgilenerek her biriyle fotoğraf çektirdi ve hediyelerini takdim etti.
Program sonrasında yaptığı açıklamada Başkan Yılmaz, "Bandırma Ne10 Şehir Araştırmaları ve Teknoloji Geliştirme Merkezimiz bünyesinde düzenlenen 6. Dönem Şehir Teknolojileri Programını başarıyla tamamlayan miniklerimize sertifikalarını takdim ettik. Bizim çocuklarımız teknoloji eğitimleriyle geleceğe hazırlanıyor, öğreniyor, deniyor, geliştiriyor! Gururluyuz." şeklinde konuştu.
HABER MERKEZİ
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65c7467e470d4.jpg)
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65c746a0c86e8.jpg)
![](https://www.sindirgihaber.com/images/files/2024/02/65c746891be1d.jpg)